Maskotka Amigi CD32

Dyskusje na temat gier, programów i emulacji Amigi CD32.

Maskotka Amigi CD32

Postautor: warp » czw 14-paź-2010 13:07:18

Prawie każda konsola ma swoja, tak zwaną, maskotke. Postac z gry utożsamiana szczegolnie z danym sprzetem. Mario z Nintendo, Sonic z Sega, Crash Bandicoot z PSX... CD32 nie dorobila sie szczegolnie takiej postaci. Jednak ze gdybysmy chcieli wyroznic takiego bohatera... Kilka moich propozycji:

Oscar - bohater jednej z najpopularniejszych platformówek dla CD32. (zapewne głównie dlatego, ze ta gra byla dodatawna do zestawu z konsolą)

Flink - gra urzekajaca bajeczna grafika. Z tego co mi widamo, jest to jedna z nielicznych gier ktore ukalazys sie tylko dla Amigi CD32 (nie zostala wydana na komputery Amiga - jesli sie myle prosze mnie poprawic)..

Superfrog - gra kultowa, ale bardziej kojarzana ogolne z Amiga, zwlaszcza A500.

The Thug, Preacher, Mercenary, Gentleman, Navvie, Brigand - bohaterowie Chaos Engine. Kazdy ma pewno mial swoja ulubiona postac. Gra bardzo popularna ze wzgledu na niska cene (w "czasach CD32") a przede wszystkim ze wzgledu na super grywalnosc, szczegolnie na dwoch zywych graczy.

Z sympatycznych postaci mozna jeszcze wymienic bohaterow gier: Kid Chaos, Brian The Lion, Little Devil, Zool. James Pond... A jakie sa wasze propozycje?
Awatar użytkownika
warp
Site Admin
 
Posty: 119
Rejestracja: wt 25-paź-2005 22:32:33
Lokalizacja: Lublin

Re: Maskotka Amigi CD32

Postautor: Duracel1974 » pt 22-paź-2010 8:42:48

Do twoich dodał bym:

Syn Chuck Rocka z Chuck Rock II
Żaba z Super Froga.
i taki żółty pieniążek w czarnych okularach (nie pamiętam tytułu gry niestety).
Duracel1974
Obserwator
 
Posty: 5
Rejestracja: śr 29-wrz-2010 12:35:59

Re: Maskotka Amigi CD32

Postautor: yogi » wt 16-lis-2010 19:45:25

witam a ja bym dal na maskotke robala z wormsow strzelajacego z bazooki boing ballem :)
yogi
Obserwator
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz 26-wrz-2010 19:10:57


Wróć do Oprogramowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron