emulacja - problem z kickstart'em V40.60

Dyskusje na temat gier, programów i emulacji Amigi CD32.

emulacja - problem z kickstart'em V40.60

Postautor: sachy » sob 24-cze-2006 15:42:49

Czesc.

Jest sobota, czekajac na ProMod'a postanowilem sprobowac zrobic bootowalna plytke i odpalic jakis kod bez koniecznosci wypalania plyt co chwile - wiec na emulatorze (UAE). Posiadam 2*CD32, ale nie mam jak scagnac kick'a z nich. Moze warto byloby umiescic kick w dziale "emulation"? Wiem, ze pewne aspekty prawne zabraniaja korzystania jesli nie ma sie konsoli, ale co z osobami ktore je maja?

Jak myslicie?

Tymczasem - moglby ktos podeslac mi rom'a na maila? Szukam od kilku godzin z google i znalazlem wszystkie kicki oprocz tego potrzebnego.
Probowalem tez odpalic tego z A4000 (v3.1 V40.68) ale nic to nie daje.

Potrzebuje dokladnie wersji V40.60.

Pomoze ktos? ---> sachozolUSUN_TO@op.pl

Dzieki!
sachy
 

Postautor: Gość » sob 24-cze-2006 20:46:40

Romy wysłane. Co do umieszczenia ich na stronie - nie mam zdania.
Co ciekawe, ściągałem kick do cd32 z kliku źródeł i zawsze były z nim problemy. Z serwera Kombatsanta ściągnąłem klikadziesiąt wersji róźnych kicków i dopiero tam znalazłem działający :D Niestety już nie ma anonimowego wejścia na jego ftp.
Gość
 

Postautor: BadMojo » sob 24-cze-2006 21:25:12

That was me 8)

ps. co do promoda - dogadałeś się z tym gościem czy znalazłeś inne źródło ? Pochwalisz się ile żeś się wykosztował :) ?
CD32 ProModule 8mb fast 4GB HDD, Sega Saturn, PsOne, N-gage
Awatar użytkownika
BadMojo
Obserwator
 
Posty: 23
Rejestracja: pt 02-cze-2006 22:44:15
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sachy » ndz 25-cze-2006 18:44:18

Rom'y dzialaja - dzieki!

Na ProMod'a jeszcze poluje. Mam jedna propozycje w okolicach 200zl, ale troche drogo. Jak zdobede - pochwalie sie :)

Pozdr!
sachy
 


Wróć do Oprogramowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron