Amiwawa III

Dyskusje na rózne tematy, ktore nie pasuja do innych kategorii.

Amiwawa III

Postautor: mikrobi » pn 28-lut-2011 12:46:02

Heja ,Jedzie w tym roku ktoś pograć?

Od czasu jak zobaczyłem ile jest składanek na cd32 na sieci to naprawde robi się z tego
fajowa rozrywka ,dająca sporo przyjemności.Przykładem znaczącym jest cd32-444
na którym jest Mortal Combat 2 działający prosto z płyty!!!
Szacun wieczny dla panów którzy go przepisali !
Mankamentem jest długie wgrywanie pomiędzy walkami,bądź przechodzeniem do menu,
ale po poczekaniu tej około minuty rozpoczyna się stara,dobra RZEŹIENKA!
Ogólnie to ostatnio zauważyłem ,że jak masz małe dzieci około 6 lat to włączanie im gry
na playstation powoduje problemy przy obsłudze angielsko-języcznego menu,co w połączeniu
z nie wyrobioną jeszcze zdolnością obsługi pada w przypadku gier 3d zniechęca malca do
grania.To jest właśnie pole do popisu dla Cd32 Bo można włączyć któryś w legendarnych tytułów
i podpiąć joystick.Tata przytoczonego chłopca opowiadał nawet,że chwilami wolał grać
na pegasusie, bo "rozumiał co sie dzieje".
Włączaliście coś swoim pociechom?
pozdr.Marek
mikrobi
Obserwator
 
Posty: 24
Rejestracja: śr 30-sie-2006 15:41:46
Lokalizacja: Warszawa

Amiwawa III

Postautor: mikrobi » wt 29-mar-2011 14:59:28

Heja!
Byłem ,zobaczyłem !
Znowu błyskawicznie dzień minął.Przyjechałem około południa, więc gdy zacząłem oglądać co kto przywiózł i zrobił, to
zdziwiłem się gdy zrobiła się szósta... :shock:
Niezawodny Duracel przywiózł cd32 i grande tv, po czym zrobił turniej sensible soccera ! Część gier była uruchamiana z dyskietek ,gdyż jego maleństwo doczekało się sx-a pro ,poszerzającego amigę o porty i podłączenie stacji dyskietek.
Oczywiście przywieźli ze sobą "zdrową" kolekcję dysków ,co dało efekt w postaci okolicznościowego napisu o kopiowaniu dysków
w promocyjnej cenie 0.01 pln przyklejonego do cdtv stojącej obok - jak za czasów giełdy komputerowej :lol:
Oczywiście znajomy ekran disk copy też był..
Najciekawszą nowością był monitor od a1200 kol. SANDA ,który mimo, że jest lcd, to dobrze wyświetla amigę i robi to w pal-u BEZ PRZEPLOTU !!!!
Dzięki temu jakaś poważniejsza robota na Ami "nie morduje oczu" i nie trzeba używać trybu DBLPAL i podobnych.
Jest to model Manta 1903 w formacie 4:3 i stanowi on moje aktualne marzenie :P
pozdrawiam
mikrobi
Obserwator
 
Posty: 24
Rejestracja: śr 30-sie-2006 15:41:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amiwawa III

Postautor: Duracel1974 » pt 15-kwie-2011 20:44:35

Obyśmy w przyszłym roku spotkali się przynajmniej w podobnym składzie i w tym samym miejscu :)

pozdrawiam
Duracel1974
Obserwator
 
Posty: 5
Rejestracja: śr 29-wrz-2010 12:35:59


Wróć do HyDe ParK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron