Czas adf2disk - a!

Dyskusje na rózne tematy, ktore nie pasuja do innych kategorii.

Czas adf2disk - a!

Postautor: DalaiLama » czw 28-wrz-2006 7:08:46

Proponuję spopularyzowanie obsługi tego programu. Bardziej zdolni z zestawem komendCLI Shell-a programu mile widziani.
DalaiLama
Obserwator
 
Posty: 7
Rejestracja: czw 28-wrz-2006 6:42:28

Re: Czas adf2disk - a!

Postautor: warp » czw 28-wrz-2006 13:13:04

DalaiLama pisze:Proponuję spopularyzowanie obsługi tego programu. Bardziej zdolni z zestawem komendCLI Shell-a programu mile widziani.

Co konkretnie Cie interesuje? Tu jest artykul na temat przenoszenia danych - http://fellow.sourceforge.net/old_versi ... nsfer.html
Awatar użytkownika
warp
Site Admin
 
Posty: 119
Rejestracja: wt 25-paź-2005 22:32:33
Lokalizacja: Lublin

adf2disk

Postautor: DalaiLama » czw 28-wrz-2006 16:08:28

Tak spotkałem się z tym artykułem. Pomijając problemy z brakiem pamięci-aby zapisać (sic!)jedną dyskietkę i przesyłania plików kablem(w dzisiejszych czasach brak napędu CD-ROM to już mistrzostwo świata-przecież to można dostać prawie za darmo) chciałbym zgrać plik .adf na dyskietkę-już w mojej amidze. W tym artukule z tego co tam jest napisane to wystarczy uruchomić program adf2disk i mój plik .adf nieważne gdzie się znajduje(czy to na twardym czy pamięci) sam się nagra na dyskietkę. Nie rozumiem. Czy to RAM w tej linijce to Ramdysk i czy whole.adf to plik "whole" w Ramdysku? Kto ma z tym jakieś doświadczenie? Te dwa maile w artykule są "martwe" i pozostaja bez odpowiedzi.
DalaiLama
Obserwator
 
Posty: 7
Rejestracja: czw 28-wrz-2006 6:42:28


Wróć do HyDe ParK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron