AmiwawaII

Dyskusje na rózne tematy, ktore nie pasuja do innych kategorii.

AmiwawaII

Postautor: mikrobi » śr 10-mar-2010 12:39:33

cześć!
Jedzie ktoś pograć na cd32?
mikrobi
Obserwator
 
Posty: 24
Rejestracja: śr 30-sie-2006 15:41:46
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mikrobi » pn 15-mar-2010 12:09:30

hej!Byłem ,bronxa wypiłem.Duracell z kolegami wziął cd32 ,telewizor 30 cali i grali na "big screenie" w Sensible Soccera.Był mini turniej.Okazało się że na cd32 zrobiono mega dużo składanek ,nawet specjalizowane typu "street fighter".Toteż w konkluzji zalecam poszukiwania na serwisach p2p .pozdr
mikrobi
Obserwator
 
Posty: 24
Rejestracja: śr 30-sie-2006 15:41:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: AmiwawaII

Postautor: Duracel1974 » śr 29-wrz-2010 12:46:26

Cześć Mikrobi. Szkoda, że tak mało aktywnych posiadaczy CD32 na tym forum, ale dobrze, że w ogóle jest i można wymienić kilka sugestii na temat tej perełki Amigowej jaką jest CD32.

Trafiłem tutaj z aukcji Allegro, na której kupiłem SX32 (moja CD32 zyska wreszcie miano pełnowartościowej Amigi ;) Trochę mnie to kosztowało (może nawet przepłaciłem, bo wydawało mi się, że to bogatsza wersja SX-32), ale przynajmniej mam już święty spokój na jakiś czas.

Co do AmiWawa, to mam nadzieję, że spotkamy się na AmiWawa3 i znowu będzie okazja na turniej SS (a może i jeszcze jakiś inny :)).

p.s.
Mój nick to "Duracel" (jedno "L") ;)
Wracając do strony, weźcie jakoś uwypuklijcie to forum na stronie głównej, bo ja tą stronę do tej pory znałem głównie z opisów sprzętu zgodnego z CD32, a nie zwróciłem uwagi, że można sobie tu pogadać.
Duracel1974
Obserwator
 
Posty: 5
Rejestracja: śr 29-wrz-2010 12:35:59

Re: AmiwawaII

Postautor: warp » sob 02-paź-2010 0:17:56

Duracel1974 pisze:
Trafiłem tutaj z aukcji Allegro, na której kupiłem SX32 (moja CD32 zyska wreszcie miano pełnowartościowej Amigi ;) Trochę mnie to kosztowało (może nawet przepłaciłem, bo wydawało mi się, że to bogatsza wersja SX-32), ale przynajmniej mam już święty spokój na jakiś czas.


Bardzo dobrze zrobiles kupujac SX32. Nie przejmuj sie tymi kilkoma stówkami wydanymi na przystawkę, za miesiąc nie będziesz pamiętał o wydanych pieniądzach a jedynie bedziesz tylko korzystal z nowej zabawki. Liczy sie fun! ;)

Własnie. Jak chcesz, możesz napisac krótka recezję swojej nowej SX32. Z chęcią zamieszczę artykuł na tej stronie.

Duracel1974 pisze:
Wracając do strony, weźcie jakoś uwypuklijcie to forum na stronie głównej, bo ja tą stronę do tej pory znałem głównie z opisów sprzętu zgodnego z CD32, a nie zwróciłem uwagi, że można sobie tu pogadać.


Forum nie da sie juz bardziej uwypuklic - jest na glownej stronie. Dodam jeszcze, jak zwykle, ze cala strona bedzie przebudowana... w przyszlosci.
Awatar użytkownika
warp
Site Admin
 
Posty: 119
Rejestracja: wt 25-paź-2005 22:32:33
Lokalizacja: Lublin

Re: AmiwawaII

Postautor: Duracel1974 » pt 22-paź-2010 8:46:55

No faktycznie jest z lewej strony "Forum CD32", ale jakoś albo ślepy jestem albo ginie gdzies w tych kategoriach, nie wiem.

Co do recenzji, mogę krótką napisać, jak się ogarnę z paroma sprawami.
Duracel1974
Obserwator
 
Posty: 5
Rejestracja: śr 29-wrz-2010 12:35:59

Re: AmiwawaII

Postautor: mikrobi » pn 28-lut-2011 12:33:31

Hej!Ponoć wstawiłeś compact flasha do sx-a?
Jak się sprawuje z tamtejszym kontrolerem ide?
wszystko w porządku?pozdr.Marek
mikrobi
Obserwator
 
Posty: 24
Rejestracja: śr 30-sie-2006 15:41:46
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do HyDe ParK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron